Yasal Uyarı

SORUMLULUKTAN FERAGAT BEYANI

 

  • Sitemizde yer alan muadil kartuş, baskı ve dolum malzemeleri ile diğer ürünlerin kullanımı yazıcı üreticileri karşısındaki yasal haklarınızı etkilemez. 

  • Orjinal olarak tanımlanan ürünler yazıcı firmaları ve yetkili üreticiler tarafından üretilmiş orjinal ürünlerdir.

  • Muadil olarak tanımlanan ürünler referans olarak belirtilen uyumlu modeller için kullanılabilecek alternatif sarf ürünleridir.

  • Muadil ürünler ile orjinal olmayan baskı ürünlerinin tanıtımlarında ve ürün açıklamalarında kullanılan tüm isimler ve markalar müşterilerimize referans olması için, bilgi vermek amacıyla veya ürün seçiminde yardımcı olması amacıyla kullanılmıştır. Markaya karşılık gelen hak sahiplerinindir.

 

  • Sitemizde kullanılan tüm marka ve modeller ve bu markalara ait logolar, bu markalara ait cihazlarda kullanılabilen ve üretimi yurt dışında yapılan, yasal yollarla ülkemizde satışa sunulan ürünlerin doğru ve uyumlu seçiminin müşteri tarafından yapılabilmesi için kullanılmıştır.

 

  • Sitemizde satışa sunulan ofis sarf malzemeleri ve yazıcı sarf malzemeleri orjinal ürünlerle rekabet halinde olmayıp, üretici markanın ürünlerinin tercih edilmesinde en önemli noktayı oluşturmaktadır. Zira dolumu ve sarf malzemeleri ucuza temin edilebilen ve en az masrafla en fazla verimli olabilen ürünler son kullanıcı tarafından daha çok tercih edilmekte ve bu cihazların üreticilerine pazarlamada yardımcı olmaktadır. Dolumu yapılabilen ve ekonomik çıktı veren ürünlerin daha çok tercih edilmesinin nedeni sadece bununla açıklanabilir. Bu nedenle, sitemizde kullanılan markaların ve bu markalara ait logo kullanım haklarının her hangi bir kötü kullanımı söz konusu olmamakta, üreticilere pazarlamada çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

  • Sitemizde yer alan bilgi tabloları, dolum açıklamaları ve uyumluluk tabloları referans olması amacı ile hazırlanmıştır.